O nas!

Bezpieczny fotelik iBERT jest czymś więcej niż tylko siedziskiem do przewożenia dziecka, to 6 lat pracy matki i ojca, którzy byli rozczarowani dostępnymi na rynku możliwościami podróżowania z dzieckiem na rowerze. Przyczepki były świetne dla rodziców ale nie komfortowe dla dzieci ze względu na kurz i kamienie dostające się do ich twarzy. Foteliki tylnie nie spełniały oczekiwań, gdyż nie ma przecież nic zabawnego w jeździe za plecami rodzica, oraz braku możliwości porozmawiania z dzieckiem. Równowaga roweru przy tego typu fotelikach była zachwiana. Bezpieczeństwo dziecka podczas podróży w takim foteliku budziło obawy.

Zaletą fotelików Ibert jest to, że zawsze zachowujesz kontrolę nad rowerem podczas załadunku i rozładunku dziecka, możesz zobaczyć, co Twoje dziecko robi w każdej chwili, a środek ciężkości znajduje się bliżej środka roweru, ułatwiając manewrowanie i jazdę.

Testowanie innych fotelików montowanych przednio również nie przyniosło rozwiązania. Założenie i zdejmowanie fotelika z roweru stanowiło nie lada wyzwanie. Największym jednak utrudnieniem było  ułożenie nóg podczas jazdy, co utrudniało manewrowanie i było niewygodne w trakcie dłuższych wycieczek.

Ponieważ pomysł przedniego fotelika był jednak najbardziej trafiony ze względu na stały kontakt z dzieckiem, możliwość cieszenia się wspólnie przejażdżką rowerową postanowiliśmy stworzyć produkt, który spełni wszystkie oczekiwania. Stworzyliśmy nasz opatentowany stringer ułatwiający montaż i zdejmowanie fotelika z roweru. Fotelik jest wyżej oraz jest gładki na dnie, więc w przypadku uderzenia kolanem o spód nie powodują otarć .Tak właśnie powstał Ibert

Siedziba producenta znajduję się w USA, gdzie jakość i bezpieczeństwo stanowi główny cel. W Polsce Ibert pojawił się w 2010roku i cieszy się coraz większą popularnością. Wszystkich rodziców którzy pragną uczynić przejażdżki rowerowe dla swojej pociechy bardziej ciekawe i ekscytujące zapraszamy do zakładki zamówienia.

 

ibert